YOKO CLINIQUE

Wiemy, że wyjątkowe miejsca tworzą odpowiedni ludzie. Właśnie dlatego zespół Yoko Cliniqie budujemy z ogromną starannością, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Chcesz wiedzieć o nas więcej?

KOSMETYKI

Jesteśmy wierni przekonaniu, że najbardziej kompleksową, a zarazem bezpieczną i przyjazną skórze pielęgnację zapewniają kosmetyki oparte na czystych ekologicznie składnikach aktywnych. Dlatego też, do naszej kliniki wybraliśmy linię profesjonalną produktów marki THEO MARVEE – najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Linia Theo Marvee jest skierowana do szerokiego grona profesjonalistów, w tym gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków Wellness & SPA. Tworząc nowe receptury producent kieruje się ich dobroczynnym działaniem na skórę. Theo Marvee szanuje prawa natury, dlatego nie testuje kosmetyków na zwierzętach.

JAKUB KULESZA

W 2007 roku ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. W 2015 roku uzyskałem tytuł specjalisty w chirurgii ogólnej, a w 2020 roku- tytuł specjalisty w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z oceną bardzo dobrą. Moją wielką pasją są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging. Od 2016 roku prowadzę wykłady i zajęcia praktyczne dla lekarzy na studiach podyplomowych z medycyny estetycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i w Uczelni Łazarskiego. Pęd do wiedzy i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności powodują, że stale uczestniczę w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach. Obecnie mam otwartą specjalizację w chirurgii onkologicznej i pracuję w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Narodowego Instytutu Onkologii im.Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

NATALIA JURKIEWICZ-STACH

Magister kosmetologii medycznej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz iniekcyjnych. Miłośniczka kosmetologii regularnie podnosząca swoje kwalifikacje. Swoją pasję rozwija w dwóch kierunkach: kosmetologii mocno inwazyjnej, nastawionej na efekt natychmiastowy oraz kosmetyki holistycznej czerpiącej z natury i profilaktycznego dbania o urodę.

CELINA ZIELIŃSKA

Jest kosmetyczką z 13 letnim doświadczeniem pracy w gabinetach. Ciągle rozwija się uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach w zakresie kosmetologii. Jest linergistką specjalizującą się w mikropigmentacji brwi, oczu i ust. Kosmetyka jest jej pasją, więc z przyjemnością wykonuje swój zawód. Zawsze z uśmiechem i zaangażowaniem czeka na swoje klientki.

Masz pytania?